Skip to main content

Kooduu je lifestylová značka, která vytváří jedinečné, seversky inspirované produkty, které spojují lidi. Máme holandské a dánské kořeny
a byly založeny v roce 2017 na základě pospolitosti, štěstí, pozitivní atmosféry, útulnosti, inovace a vykouzlení úsměvu na tvářích lidí.

Kromě sbližování lidí je cílem produktů Kooduu dosáhnout určitého smyslu pro „hygge“, což je typické dánské slovo, které se volně překládá do atmosféry útulnosti a pohostinnosti s důrazem na spokojenost a užívání si života. To znamená, že všechny produkty jsou dokonalým společníkem pro jakoukoli společenskou událost, jako je letní grilování, rodinné sešlosti, pikniky v parku nebo romantický večer ve dvou na gauči.

Vytváříme 'Hygge'

Pokud zažijete naše produkty, zjistíte, že si je můžete vzít kamkoli a používat je uvnitř i venku. Nastavte náladu pomocí aktualizovaného bluetooth reproduktoru Synergy, stmívatelné LED lampy a prostoru pro chlazení nápojů.
Nebo si to doma zútulněte stylovými a luxusními svíčkami Glow. Vychutnejte si svou oblíbenou hudbu v osobním nastavení s funkcí Lite-up Play. Jak si můžete přečíst, máme celou řadu produktů se světlem a zvukem.

Vysoce kvalitní materiály

Spojujeme vysokou citlivost na krásné detaily s jednoduchostí a funkčností, která vychází ze skandinávského designu.
Jsou použity vysoce kvalitní materiály, jako je kůže, mosaz, sklo a opracovaný hliník.

Světlo & Zvuk

Osvětlení, hudba a krásné předměty mohou ovlivnit vaši náladu a emoce. Hudba vás může nabít energií, pomoci vám soustředit se nebo se uklidnit. Totéž s osvětlením: Přímé, studené a bílé světlo vám pomáhá zůstat ve střehu, zatímco rozptýlené a teplejší světlo je vaším nejlepším spojencem pro oslavu a relaxaci. To je důvod, proč mají naše krásné reproduktorové lampy různé intenzity světla, takže si můžete vytvořit náladu kdekoli a kdykoli.